Forum forum.joga-joga.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
« Strona główna  ~  Terapeutyczne aspekty jogi  ~  problemy ze stawami
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
NoRules
PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 5:29 pm  Odpowiedz z cytatem
stały bywalec

U mnie córka miała problem z kolanem po dośc poważnym upadku na rowerze. Szukałam dobrego chirurga dziecięcego i trafiłam do Poradni Karney http://poradniakarney.pl/dermatolog-dzieciecy/ . Mają tam doświadczony zespół specjalistów ze świetnym podejściem do dzieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika_F
PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 11:23 am  Odpowiedz z cytatem
nowicjusz
nowicjusz

stawy to chyba najgorsza część ciała, bardzo łatwo je uszkodzić czy to na jodze czy też podczas biegania, wiem po sobie, jeśli czujesz dziwny ból lub chociaż przeciążenie to nie zwlekaj tylko skontaktuj się ze specjalistą, ja chodziłam do Poradni Chorej Stopy w Warszawie i dobrze się tam mną zajęli, ale poważnie, jak to stawy skokowe to najlepiej do specjalisty
Powrót do góry
Magiel8a
PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 11:50 am  Odpowiedz z cytatem
nowicjusz
nowicjusz

Brat miał pewne problemy z kolanem swego czasu i od razu podpowiedziałem mu, by nie zwlekał z tym problemem. Zarejestrowałem i umówiłem go na wizytę w poradni ortopedycznej www.ortoklinik.pl. Po konsultacji z specjalistą brat przeszedł rehabilitację i problem po jakimś czasie się rozwiązał. W takich przypadkach, absolutnie nie warto zwlekać z wizytą u specjalisty.
Powrót do góry
Xymena
PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 6:19 pm  Odpowiedz z cytatem
użytkownik

Ja też uważam, że nie powinno się bagatelizować żadnych dolegliwości bo problem może osiągnąć o wiele większy rozmiar. Coś o tym wiem. Gdyby nie endoprotezoplastyka biodra wykonana profesjonalnie przez ortopedia.poznan.pl/#Zabiegi%20ortopedyczne, to dzisiaj miałabym ogromne problemy z poruszaniem się i wykonywaniem podstawowych czynności. Dlatego szanujcie swoje zdrowie i jeśli coś was boli i utrudnia wam życie, to idźcie od razu do lekarza. Nie zwlekajcie z tym.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Forum forum.joga-joga.pl Strona Główna  ~  Terapeutyczne aspekty jogi

Skocz do: